Duşta sürtündük hamile miyim acil cevaplar mısınız?

Erkek arkadaşımla duşa girdik kondom takmamıştı ve ufak bi sürtünme yaşandı cinsel ilişkiye girmedik erkek arkadaşım boşalmadı da ve bakireliğim de bozulmuş değil sorum şu: duşun altındaydık ve cinsel ilişkiye de girmedik ama biraz sürtündüğümüz için bi sorun olur mu hamile kalır mıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Bu durumda hamilelik ihtimali bulunmamaktadır. Bakire olduğunuzu söylediğinize göre vajina içine bir boşalma ollmamış. Yazdığınız bilgilere göre zaten boşalma hiç olmamış. Duşta ve sürtünme halinde bir ilişki sonrası ve boşalma da olmadığına göre hamilelik yönünden bir risk ve sorun yoktur.
İçiniz rahat olsun.
Sağlıklı günler dileriz.