Erkeğim ve erkekle sadece korunmasız ağızdan ilişki yaşadım.ağzımda dikişler vardı

Erkeğim ve erkekle sadece korunmasız ağızdan ilişki yaşadım.ağzımda dikişler vardı kaygılıyım.ilişkiden 4 hafta sonra 5 günlük grip oldum.Hivden şüphelenmelimiyim.(partnerim öyle bir risk yok demişti ama grip olunca şüphelendim) ve hangi doktora gitmeli

Tahlil.com Cevabı : HIV testi sonuçlarınızı  normal olarak değerlendirdik. Verdiğiniz bilgilerden ve anlattıklarınızdan HIV Testleri, HIV Enfeksiyonu  ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtileri ve tedavisiKafanıza bu durum takıldıysa ve test de yapılmasını istiyorsanız bir enfeksiyon hastalıkları doktoruna başvurabilirsiniz.