Erkek arkadaşım ile pantolon ve iç çamaşırlarımız varken sürtünme yolu ile ilişki yaşadık.

Merhaba. Erkek arkadaşım ile pantolon ve iç çamaşırlarımız varken sürtünme yolu ile ilişki yaşadık. Benim adetimden 15 gün sonraydı. Ben kalktığımda pantolonumun yan kasık kısmında yoğun bir ıslaklık fark ettim. Temizlemeye çalıştım ama onu orda değiştirme şansım olmadı. Bu şekilde gebelik olma ihtimali var mıdır? Adetim 2 gün gecikti. İç çamaşırda ıslaklık da yoktu ama pantolon da vardı.

Tahlil.com Cevabı :

Üzerlerinde kıyafet veya çamaşır varken ilişkiye giren genç okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor. Bu soruların bir çoğu da cinsel konularda bilgisizlikten kaynaklanıyor.
Öncelikle merakınızı giderelim  bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur veya yok denecek kadar azdır..Bu konuya dair çok daha detaylı bilgiyi, sorulmuş benzer soru ve Tahlil.com uzmanlarınca verilmiş cevapları  aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?

Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?