Erkek arkadasim vajinama bosaldi snra sildm hamile kalirmıyım?

Erkek arkadasim vajinama bosaldi snra sildm hamile kalirmym diye bir soru sormustum fakat ben silerken vajina girisinden itibaren bastirarak silmistim. Cok tedirgin oldm dusuncesizlik ettim. Hamile kalmam dimi ya. Bakireyim. Zar spermlerin iceri girmesini engellemez mi ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu şekilde hamile kalamazsınız.