Erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik. Dışarı boşalma oldu fakat spermin birazı vulva ve dış dudak dediğimiz kısma geldi. peçeteyle iyice kuruyana kadar sildim

Erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik. Dışarı boşalma oldu fakat spermin birazı vulva ve dış dudak dediğimiz kısma geldi. peçeteyle iyice kuruyana kadar sildim. yaklaşık bir buçuk saat sonrada ıslak mendille vajinamı sildim.hamile kalma riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Yaşamış olduğunuz bu tarz bir ilişki sonrası  gebelik şansı yok denecek kadar azdır
Fakat bu işler şakaya da gelmez. Beklenen adet tarihinde  en az 3-4 gün gecikme olursa tedbiren de olsa  hamilelik testi yaptırılabilir.

Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......