: Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim içime boşalmadı kendi üzerine boşaldı ama pozisyonn olarak üzerinde olduğum için vajinama bulaşma ihtimali olmuşmudur ?

 Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim içime boşalmadı kendi üzerine boşaldı ama pozisyonn olarak üzerinde olduğum için vajinama bulaşma ihtimali olmuşmudur genelde adet günlerim ayın 20lerinden sonraydı bu sefer ayın 21inde adet gördüm bu adet kanaması değilde üstüne görmemi acaba hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.

h*************** :

hocam bn 3 gun once kız arkadaşımla işilkiye girdik arkadan yaparken boşaldım arkasına ordan akan spermlerim on tarafına doğru aktı sonra sildik acaba hamıle kalabilirmi çok korkuyoruz

Cevap:

Gebe olma ihtimali çok düşük. Fakat adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olur ise gebelik testi yaptırmanız uygundur.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.