Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim prezervatif kullandı ama ilişki sonrası kanamam oldu hamile kalır mıyım ?

 Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim prezervatif kullandı ama ilişki sonrası kanamam oldu hamile kalır mıyım ? neden kanamam oldu?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası kanama olup olmaması hamilelik yönünden hiç bir fikir vermez.Kanama olması da olağan değildir ilişki sonrası, kadın doğum doktoruna muyene olmanız uygun olabilir.