Üç gün önce ilişkiye girdim eşim içime boşalmadı ve prezervatif de kullanmadık bugün idrar kültüründe sperm 0.15 çıktı . hamile kalmış olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Şimdiye kadar duyduğumuz en saçma idrar kültürü sonucu, bir kere idrar kültürü enfeksiyon varlığını araştıran bir testttir.Bu testte enfeksiyona yol açan mikroorganizmalar araştırılır.Sperme asla bakılmaz, zaten bakılmasına imkan yoktur, idrarda sperm varlığı da anlaşılmaz.Ya sonucu yanliş anlamışsınız veya gerçekten böyle bir sonuç verildiyse size, bir daha oradan uzak durun.Orda tahlil falan da yaptırmayın.