Erkek arkadaşımla ilk defa cinsel ilişkiye girdik ama kan gelmedi bunun nedeni ne olabilir? 1 günde 3 kere ilişkiye girmemiz normal mi?

21 yaşındayım erkek arkadaşımla ilk defa cinsel ilişkiye girdik ama kan gelmedi bunun nedeni ne olabilir. ve 1 günde 3kere ilişkiye girmemiz normal mi

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarınız elastik olabilir veya daha önceden yırtılmış olabilir, günde kaç kere ilişkiye girip girmeyeceğiniz ise sizin seçiminiz.