Ertesi gün hapı aldım, işe yarar mı?

Merhabalar...ben 2 ocakta adet oldum..adet dönemim 30 gün sürüyo..nişanlımla 13 ocakta sürtünme yolu ile birlkte olduk...Kesinlikle boşalma olmadı ama kısa süreli vajinaya temas etti..zevk suyu diye bilinen prostat salgısı bulaşmış olma ihtimali var..böyle bir durumda hamilelik mümkünmüdür...Ayrıca 25 saat sonra her ihtimale karşı ertesi gün haı (norlevo ) aldım...cevabınız için şimdiden tşk ederim...

Tahlil.com Cevabı : Zaten belirtiğiniz şekildeki bir ilişkide hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Ertesi gün hapı da almışsınız.Bu durumda hamilelik riskinden söz edemeyiz.

f*** :

Ben nisanlimla prezervativ kullanarah iliskiye girdim, hemen iliskinin basinda prezervatif yandan yirtildi 1 -2 saniyede degistirdim, yani hemen farkettim. Yinede icimizde suphe olustu acaba zevk suyu bulasti mi diye ve 24 saat icinde ertesi gun hapi aldik. Hamilelik riski nedir ?

Cevap:

Gerekli önlemi almışsınız hamilelik riski çok düşük.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

s*************** :

merhablar ben 31 aralık gecesi ilişkiye girdim kız arkaşmla normalde ayın sonlarında adet olması gerek ti halen olmadı içine boşaldım ve 12 saat geçri yada geçmedi ertesi gun hapı aldık 28 ocak gunu gebelik testi aldık sonuç negative çıktı hamile olma ihtimali varmıdır ? cevaplarınızı bekliyorum

Cevap:

Hamilelik düşük ihtimal.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

H************ :

Nisanlım ile korunmasız ilişki yasadım icine bosaldım vajinaya 4cm icerisinde 20 saat önce bosalmıstm sizce hamile olabilirmi bosaldıktan sonra wcye gitti.

Cevap:

Hamile kalma ihitimali olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.