Eşimin kan tahlil sonuçları >1000 H yazıyor

eşimin kan tahlil sonuçları >1000 H yazıyo diğer referansta 0.13 yazıyo adet dönemi 3-4 gün gecikti bugün acildeki doktor hamile olduğunu söyledi hamile mi değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinin pozitif çıkması hamile olduğunun bir göstergesi ama gebeliğin ultrasonla muayeneden sonra kesinleştirilmesi lazım.