Eşimle ilişki yaşadık ve 2 gün boyunca sancı çektim adet gördüm çok az acaba hamilelik durum var mi çocuk istiyoruz

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile olup olmadığınızı siz de bilemezsiniz biz de. İlişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme yaşanması veya şüpheli adet kanaması olması durumunda gebelik testi yaparak öğrenmeniz mümkün.Veya yaptıracağınız gebelik testi sonucunu sitemizde bulunan gebematikten sorgulayarak sonucunuzu öğrenebilirsiniz.