Extacy ve esrar kullandım. Kan sayımı testinde bunları kullandığım çıkar mı?

  Extacy ve esrar kullandım son 1 ay yoğun bir şekilde bazı sorunlarımdan dolayı aileme üşüdüğümü söyledim onlarda kansız olduğum kanısını çıkarıp kan sayımı yaptırmak istiyorlar. Kan sayımı testinde bunları kullandığım  çıkarmı veya kansız insalara kan sayımı mı ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır çıkmaz.Uyuşturucu madde analizi yapan testler tamamen farklı olup özel merkezlerde çalışılmaktadır.Bir an önce bu zararlı maddeleri bırakmanızı diliyoru