Film cektirmem gerekiyordu onun icin hamilelik testi yaptirdim bebek varsa zarar gormesin diye ama adetime 3 gun var sonuc 1 cikti doktor hamile olabilirsin ded

Film cektirmem gerekiyordu onun icin hamilelik testi yaptirdim bebek varsa zarar gormesin diye ama adetime 3 gun var sonuc 1 cikti doktor hamile olabilirsin dedi sizce hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinden bahsediyorsanız eğer , 1 çıkan Beta HCG testi hamilelik olmadığı anlamına gelir.