Gebelikte kan yoğunluğundan dolayı genital bölgede yumuşama ve akıntı artışı olduğu yazıyor.bunların gebelik harici nedeni ne?

Gebelikte kan yoğunluğundan dolayı genital bölgede yumuşama ve akıntı artışı olduğu yazıyor.bunların gebelik harici nedeni ne olabilir beta hcg değerim 1.1 çıktı çünkü?

Tahlil.com Cevabı : Testiniz negatif diğer sıkıntınız içinde bir kadın doğum uzmanına başvurmanızda fayda var.