Gereken tarihte adet oldu yine 29 mayısta kan testi yaptık sonuç 0.1 çıktı

Merhaba kız arkadaşım ile 18 mayısta ilişkiye girdik prezarvatif yirtildi.ve içine bosaldim iki saat sonra norlevo aldık 29 mayısta olması gereken tarihte adet oldu yine 29 mayısta kan testi yaptık sonuç 0.1 çıktı adetten sonra 5 gece kasik ağrısı çekti hamilemidir yardım rica ederim

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüş ve test negatif çıkmış, kasık ağrısı hamilelik göstergesi değildir.