Hamile kalır mı? - 2

İyi günler hocam. 2 ay önce kız arkadaşımın vajinasını okşamıştım, okşarken çıplak değildi altında iç çamaşırı üstünde ise zıbın vardı. bende önceki akşam boşalmıştım. Okşamadan önce de elim pen*s ucuna değmişti. Acaba hamile kalma riski var mı?

Tahlil.com Cevabı :

İyiy günler, anlattığınız şekilde hamile kalınması mümkün değidir.