hamile kalma riskim var mıdır acaba?

merhaba ben 18 yaşındayım ve hiç adet görmedim ama zorla cinsel ilişkiye girdim ve karşı tarafın zevk suyu vajinamın içine girmedi sadece üstüne dokundu ve kızlığım daha duruyor ve ben hemen yıkadım böyle hamile kalma riskim varmıdır acaba

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali çok düşüktür.