Hamile kalmış olabilir miyim?

ugün erkek arkadasım bana sürtündü ama üzerimde şort onun üzerinde ise pantalon vardı ayrıca altımda ped vardı eger bosaldıysa hamile kalmıs olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamile kalma şansınız yok.

m************* :

hocam ben 21 yasındym kız arkadasamla bişeyler yasadık beni rahatlattı elinde sperm vardı ardından eline bir kez su tutup iç çamaşarını düzeltmiş o arada eli vajınasına değmiş olabilir ve elimde sperm vardı dıyor adetinden geçen 11. günde oldu bu olay çok koorkuyor hocam lütfen cevap verin lütfen

Cevap:

Kafanıza takmayın bu şekilde gebe olma durumu yok.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

v*********** :

ben17yasndayımerkekarkadasımlaarkadanilişkiyegirdimpen*sinibosalmadanöncevajinam sürttüeliyl tatmiamac sürtt amakızlıgımıbozmad hiçbirtürlükorunmamıstıkarkatarafımabosalmıs cokazvajınamadeğdiiçinegirmediheraldeamaaşeffafrenkteydibenimzevksuyumd olabilir,her neyseadetgnm10gunu gectıcok korkyrmyardmed

Cevap:

Hamile kalmanız çok düşük bir ihtimal tedbiren gebelik testi yaptırın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.