Hamile olma olasılığı nedir?

sevgilimle surtunme iliskiye girdik , zevk suyu geldi ,vajinasina geldi ve surtunmeye devam ettik , kizligi bozulmadi ama 0.5 cm filan iceri girmis olabilir cok az bir sure (pen*s bas kismi degilde govedesi, zevk suyu olabilir govdede) , kesinlikle bosalma olmadi zaten 2-3 dk surdu , olasilik nedir

Tahlil.com Cevabı :  Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali düşüktür ama yok denemez. Adetinde bir hafta ve üstünde gecikme olursa test yaptırmanızda fayda var.

c******** :

mrb erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinama boşaldı bende peçeteyle sildim aynı zamanda bakireyim.bu durumda hamile kalma olasılığı var mıdır. .

Cevap:

Çok düşük bir olasılık. Fakat adetinizde beş gün veya daha fazla bir gecikme olursa tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.