Hamilelik olasılığı nedir? Sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık.

Merhaba, doğrudan konuya gireceğim, bugün kız arkadaşımla sürtünme yolu ile birliktelik yaşadık ancak boşalma olmadı. Ayrıca üstümüzde iç çamaşırları da vardı. ağızdan ilişki sonrası boyun ve yüz çevresi etrafına boşalma oldu. Onun dışına bir şekilde vajina çevresine vs bulaşmadığından emin olmak için iyice baktım ancak herhangi bir şekilde sperm vs. yoktu. En son regli 28 Ağustos’ta olduğu için ve şu anda da yumurtlama dönemi olduğu için korkuyorum. Bütün bunlardan yola çıkarak hamile olma şansı nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, hemen sorunuzu cevaplayalım. Yazdıklarınızdan anlaşıldığı üzere kız arkadaşınızın hamile olma şansı veya ihtimali yok. Sebebi ise, her ne kadar birlikteliğiniz kız arkadaşınızın yumurtlama dönemine rastlamış olsa da, hamilelik için kız arkadaşınızın yumurtası ile sizin sperm hücrenizin birleşmesi gerekir. Bunun için de sperm hücrelerinin vajinaya sızması şarttır. Üzerleriinizde çamaşır olması da zaten bu sızma ihtimalini  ortadan kaldırıyor.
Vajna ve çevresine sperm bulaşmadığını da  belirtiyorsunuz, bu durumda kesin bir şekilde hamileliğin mümkün olmadığını söyleyebiliriz.

Sağlıklı günler dileriz.