Hem kondom hem geri cekilme yöntemi kullandık sizce yine de hamile kalmış olabilir miyim?

Hem kondom hem geri cekilme yöntemi kullandık sizce yine de hamile kalmış olabilir miyim genelde düzensiz adet görüyorum zaten simdide bi 30 gün geçti

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik ihtimali yok denecek kadar az.Beklenen adet tarihinde gecikme uzar ise tedbiren de olsa gebelik testi yaptırabilirsiniz.