Yumurtalıklarım da 4 cm kist bulundu sadece ağrılı adet şikayeti ile gittim düzenimde herhangi bir sıkıntı yok hormon testi yapıldı CA-125 = 20.64 CA-15-3?

Yumurtalıklarım da 4 cm kist bulundu sadece ağrılı adet şikayeti ile gittim düzenimde herhangi bir sıkıntı yok hormon testi yapıldı CA-125 = 20.64 CA-15-3 = 13.77 CA-19-9= 9.15 renkli utrasonla birlikte kanser değilsin denildi . bu sonuçlara göre kistimin cinsi nedir çikolata kisti olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Çikolata kisti olsaydı size bu konuda bilgi verilirdi, doktorunuzla konuşmanızı öneririz..