Hicbir şekilde vajinama meni gelmedi ama zevk suyu temas etti

4hazirnda regl oldum. İki gün snra sürtnmeyle braber olduk esimle. Hicbir şekilde vajinama meni gelmedi ama zevk suyu temas etti. 1temmuzda kanmam oldu agrili . her zamanki gibi fazla kanamam olmadi üstüne görmus olbl mym .karnmda şişlik var.pskljik mi?kanamanın 4.günü test yaptım negatf ama korkyrm

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz çok çok düşük, ancak testi 1 hafta sonra tekrarlamanızı öneririz..

z***** :

Biz 4 Haziran'da birlikte olduk .ertesi gün hapını da 13 saat sonra kullandım.17 haziranda regl oldum çok kısa sürdü .8 Temmuz'da idrar tahlili yaptım negatif cıktı .Sizce hamilelik var mıdır.

Cevap:

İlişki sonrasında normal adet kanaması görülmüşse hamilelikten söz edemeyiz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

s************* :

Ben erkek arkadaşımla 1 ay önce ayakta bir sürtünme yaşadık meni vajinama değmedi ama zevk suyu değmiş olabilir bilmiyorum bunu yaşadıktan 1 saat sonra ertesi gün hapı kullandım ve 5 gün sonra kanama oldu adet gibi 3-4 gün sürdü ama hala adet olmadım hamile olma olasılığım nedir

Cevap:

İlişki sonrasında görülen kanamanın adet kanaması olup olmadığını anlamak için gebelik testi yaptırabilirsiniz. Eğer sonucunuz negatifse hamileliğin oluşmadığını söyleyebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.