HİV ANTİKOR TESTİ - 2

hocam merhabalar 22 yasındayım suandan yaklasık 3 yıl önce cinsel ilişkiye girdim bundan dolayı korkumdan dolayı ilişkiden 2-2.5 yıl sonra elisa testi anti hiv (1&2) +p24 antijeni testi yaptırdım sonuc negatif , HIV Antikoru(1&2) + p24 Antijeni NEGATİF,0.203 İndeks NEGATİF, <1.0 sonuclar bu sekilde bundan sonra süpheye dusmeme gerek var mıdır 2-2.5 yıl sonra yaptırmıs olmam biseyi degistirir mi korkmamı gerektiren bi durum var mıdır

Tahlil.com Cevabı :

Sevgili hastamız, sonuçlarınızı inceledim, korkmanız gereken bir durum yoktur, şüpheli ilişkiniz üzerinden en az 2,5 yıl geçmiş, HIV tetiniz negatif, hiçbir sorun görünmüyor, rahat olablirsiniz, sağlıklı günler dilerim..