HIV Bulaşmış mıdır? - 2

Hocam ben geçen hafta hayat kadınıyla ilişkiye girdim ilişkide kondom kullandım ama vajinasına parmaklarımı soktum. Ben parmaklarımı ısırdığım için genelde parmaklarımın etrafında hep küçük pembemsi kesikler oluyor bu durumda hıv bulaşmış mıdır yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, anlattığınız şekilde HIV bulaşı çok zor, ancak ilişkiye girdiğiniz kadınnın vajinasında kanama olması durumunda çok az da olsa bir risk olabilir. Eğer kanama yoksa risk yoktur denilebilir.

Sağlıklı günler dilerim.