Hiv Miyim Lütfen Yardımcı Olun.

Merhabalar hocam. Şüpheli birlikteliğimden kısa süre sonra çenealtı lenf bezim şişti ve ağzımda yara oluştu. pen*s ucu kızarıklığı ve yanma şikayetiyle beraber, ateş ve halsizlik oldu. Hastaneye gittim ve crp 33 çıktı. Sonra antibiyotik vs. kullandım geçti. Bu süreçte eklem ağrıları ve ağız yarası şikayetlerim devam ediyor. Ve ben 28.Gün Hiv Duo ultra (vidas cihazı) negatif. 45. Gün hiv duo ultra negatif. 60.gün Anti hiv negatif. 90. Gün anti hiv negatif. 180. Gün hiv duo ultra negatif ve 180. Gün Hiv Rna negatif. Altıncı ayıma girdim sol kasığımın orda ağrı var, baş ağrım var 3 haftadır geçmeyen. Diş etlerim acıyor ağız yaralarım devam ediyor ara sıra ishal oluyorum. Hocam kapatamıyorum konuyu korkuyorum. Düşüncelerinizi merak ediyorum virüsün saklanma testlerde gözükmeme gibi bi durumla karşılaştınız mı daha önce. Sizce yeterli mi konuyu kapatmak için, lütfen yardımcı olun.

Tahlil.com Cevabı :

Kesinlikle HIV negatifsiniz. HIV enfeksiyonu geçiriyor olmanız imkansız.Zira testleriniz net bir şekilde negatif.
45. gün HIV DUO negatif ve 180. gün Anti HIV negatif çıkmış.Bu sonuçlar kesin bir şekilde HIV negatif olduğunuzu kanıtlıyor. Ayrıca hiç gerek olmamasına rağmen, sonuçlarınızın tertemiz olmasına rağmen bir de 180. gün HIV RNA testi yaptırmışsınız o da zaten tahmin edildiği  gibi negatif çıkmış. Lütfen bir  daha test yaptırmayın. Boş yere paranızı harcamayın. Hele HIV RNA gibi son derece pahalı testlere para harcamayın. Bu konuda en güvenilir siteden size net bir şekilde ifade ediyoruz. HIV negatifsiniz ve konuyu kapatabilirsiniz kesin olarak.
Lütfen HIV belirtilerine de boş yere kafa yormayın. Bu belirtiler HIV pozitif kişilerde görülebilir ancak sizi hiç ilgilendirmiyor. Siz HIV negatifsiniz. HIV testi negatif olan kişide buna benzer belirtiler ancak farklı hastalıklarla olur  ancak HIV ile ilişkilendirilemez.
HIV pozitifliğinin enfeksiyonu olanlarda saklı olması veya görülmemesi gibi bir durum mümkün değildir. HIV enfeksiyonu varsa HIV testi pozitif çıkar, enfeksiyon yoksa da HIV testi kesin olarak negatif çıkar.