Hiv şüphesi

Hocam öncelikle merhaba. Tahlil sonuçlarımı değerlendirir misiniz?Psikolojik olarak iyi değilim sürekli test yapmak zorunda kalıyorum. Daha önce burdan sorduğum gibi Vücudumda ki en ufak bir rahatsızlığı Hiv’e bağlamaya başladım.Son yaptırdığım testte ANTİ HİV CORE yazıyor ne anlama geldiğini merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.28. Gün- anti hiv kemiluminesans veya benzeri - 0.259 / referans aralığı 0-0.9 45. Gün - anti hiv kemiluminesans veya benzeri - 0.46 / referans aralığı 0-0.9 52. Gün - anti hiv kemiluminesans veya benzeri - 0.347 referans aralığı 0-0.9 59. Gün - anti hiv kemiluminesans veya benzeri - 0.448 referans aralığı 0-0.9 68.gün ANTİ HİV CORESonuç : <0,050Referans aralığı 0-0.99

Tahlil.com Cevabı : Sevgili danışanım, testlerinizi inceledim, hiçbir sorun görünmüyor, anladığım kadarı ile 59. gün son testiniz yapılmış, yani 59 gün önce şüpheli bir cinsel temas olmuş, bu arada internetten ne okuduysanız tüm belirtiler sizde oluyormuş gibi hissedebilirsiniz, ancak şunu söyleyebilirim hiçbir bulgunuz buna bağlı değildir, şüpheli durumunuzla ilgili ayrıntılı bilgi verebilirseniz daha net bir cevap verebilirim. Artık test yaptırmayı bırakın, 6 ay sonra tekrar yaptırmanızı öneririm.