Hocam diyetisyene gitmek için kan tahlili yaptırdım.sonuçlarım :kan üre azotu (bun):3.0, trigliserid: 268,hdl kolestro:l43

 Hocam diyetisyene gitmek için kan tahlili yaptırdım.sonuçlarım :kan üre azotu (bun):3.0, trigliserid: 268,hdl kolestro:l43 ,mch :25.8, mchc :31.5 ,hgb: 12.1 çıktı.yorumlarsanız memnun olurum

Tahlil.com Cevabı : Trigliserit ve kötü kolesterol değerleriniz yüksek çıkmış, diyet bunları düşürmede yararlı olacaktır.