Hocam kız arkadaşımla adet olurken prezervatifle ilişkiye girdik,içerde kesinlikle bir boşalma olmadı?

Hocam kız arkadaşımla adet olurken prezervatifle ilişkiye girdik,içerde kesinlikle bir boşalma olmadı ne olur ne olmaz diye norlevoda kullandık iki hap aynı anda 1 saat sonra ilişkiden aradan 30 gün geçti adet olmadı periyodu ay +3 gün hamile olma olasılıgı varmı bu durumda midem bulanıyor diyor

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktırın.