Hocam şüpheli cinsel temastan sonra 86.gün ve 135.gün test oldum

Hocam iyi çalışmalar. Hocam şüpheli cinsel temastan sonra 86.gün ve 135.gün test oldum. Hepsi temiz geldi. En son 255.gün genel bir test oldum. Hemogram değerlerimde bir sıkıntı var mı acaba?

Tahlil.com Cevabı :

Gerek HIV yönünden yapılan tahlilleriniz, gerekse genel test sonuçlarınızı inceledik. Tahlilleriniz normal. HIV yönünden de genel hastalık yönünden de korkulacak bir durum bulunmuyor. İçiniz rahat olsun.