İlişkide kıyafetlerimiz vardı ve boşalma olmadı. Hamile kalabilir miyim?

16 yasindayim ve erkek arkadasimla yaklasik bir hafta kadar once surtunme yoluyla iliskiye girdim.Bosalma kesinlikle olmadi ve ikimizinde ustunde kiyafetler vardi.Ama adet donemimi tam olarak bilmesemde gecikti gibi geliyor.Sizce hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Hayır kesinlikle hamile değildir.