ilişkiden 25 gün sonra kanamam oldu iliskiden 40 gün sonra sabah yapılan idrarda gebelik testi doğru sonuç verir mi?

ilişkiden 25 gün sonra kanamam oldu iliskiden 40 gün sonra sabah yapılan idrarda gebelik testi doğru sonuç verir mi yaptım negatif çıktı hala gebelik söz konusu olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası beklenen adet tarihinde gecikme yaşanması durumunda yapılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç veriir. Kaldı ki siz adet gördüğünüzü söylüyorsunuz. Bu kanama normal adet kanaması ise gebelik riski de ortadan kalkmış olur.