İlişkiden sonra 2 ay geçikmeli adet oldum 3. Ay olmadım henüz.Acaba hamilelik belirtisi mi evde test yaptım negatif çıkt

İlişkiden sonra 2 ay geçikmeli adet oldum 3. Ay olmadım henüz.Acaba hamilelik belirtisi mi evde test yaptım negatif çıktı karnımda midem de şişlik hissediyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası düzenli veya düzensi bir çok kez adet gören birinin gebelik şansı kalmamış demektir. Her adet düzensiliğinin nednei gebelik kaynaklı olmadığını hatırlatmakta fayda var. Adet düzensiliğiniz başka nednelere de bağlı olarak gelişebileceği için şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var