İnr. 2,7 idrar tahlilimde bld +11 çıktı. rbc 1, wbc 2. ilk defa bld değerim bu şekilde çıktı. acaba ne yapmalıyım?

merhabalar. ben 4 yıl önce böbrek nakli oldum. coumadin kullanıyorum. inr. 2,7 idrar tahlilimde bld +11 çıktı. rbc 1, wbc 2. ilk defa bld değerim bu şekilde çıktı. acaba ne yapmalıyım? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bir nefroloji uzmanına muayene olmalısınız.