İyi günler benim kız arkadaşımla bugun kadın doğuma gittik çünkü adet kanaması çok çok az ve ağrısız oldu

İyi günler benim kız arkadaşımla bugun kadın doğuma gittik çünkü adet kanaması çok çok az ve ağrısız oldu normalde tam tersi olur.gittik hormon testi ve ultrasona girdi herhangi bir sıkıntı yok dendi.Yumurtalıkları felan sağlıklıymış.Benim merak ettiğim soru hamilelik söz konusu olsa hormon testinde düzensizliklerden belli olurmuydu yoksa şüphelenmelimiyiz. Üstüne görme felanmıydı

Tahlil.com Cevabı :

Hamileliği anlamanın çok kolay bir yolu var ve boş yere kafanızı karıştırmanıza da gerek yok.
Beklenen adet tarihinde en az 5 günlük bir gecikme varsa kanda veya idrarda gebelik testi yapılması.

Üstüne görme veya yerleşme kanaması hakkında o kadar yalan yanlış bilgi dolaşıyor ki internet ortamında ziyaretçilerimizi belki de binlerce kez bilgilendirmek zorunda kalıyoruz.

Üstüne görme nadir görülen bir durum olup sadece gebelerde görülür.
Görülse de sadece bir kere o da gebeliğin anne rahmine yerleşmesi aşamasında görülür.
Konuya dair detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.