Kan testi yaptırdım negatif çıktı.Yine de hamile olabilir miyim?

Merhabalar bu ayın 15 inde adet olmam lazımdı ama gecikme yaşıyorum ara ara mide bulanıyor ve 1-2 kere istifra ettim sürekli kasık ve bel ağrısı yaşıyorum adet olacakmış gibi ama sadece 2-3 haftadır akıntı var yoğun şekilde yanma kaşınma yok başım ağrıyor özellikle geceleri ama ayın 9 unda kan testi yaptım negatif çıktı acaba yinede hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez. Bu durumda hamilelik yoktur.