Kardeşim 4 gün önce extazy denilen haptan və az miktar Esrar içmiş iş yerinde karaciğer enzimleri testi için kan alınmış burda bu ictiklerine rastlanirmi?

Kardeşim 4 gün önce extazy denilen haptan və az miktar Esrar içmiş iş yerinde karaciğer enzimleri testi için kan alınmış burda bu ictiklerine rastlanirmi

Tahlil.com Cevabı : Uyuşturucu kullanımına yönelik özel bir test yapılırsa tabii ki maddeye rastlanır.Bizim önerimiz kardeşinizin bu tür bir alışkanlığı varsa AMATEM e başvurup destek alması.Bir hastananein psikiatri bölümüne de başvurabilir.