Kasım ayında ters ilişkim oldu acaba hamile miyim?

Kasım ayında ters ilişkim oldu,ilişkiden 18-19 gün sonra ve adetim 5 gün geçiktikten sonra 5. günü oldu ve bende adet olduktan 2 gün sonra adetli iken sonra kan testi yaptırdım negatifti,2,5 ay sonra idrar testi yaptım negatifti.Diğer adetlerim Aralık 25-Ocak 25-ޞžubat 25 de oldum.Acaba hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : İlişkinizin üzerinden neredeyse 5 adet dönemi geçirmişsiniz, hamile değilsiniz.