İliskiye girdim ama kizlik zari bozulmadan sadece bosalma oldu vajina bolgesine surtunme yoluylan iliskiye girdik.

hocam ben de iliskiye girdim ama kizlik zari bozulmadan sadece bosalma oldu vejina bolgesine surtunme yoluylan iliskiye girdik adet gunumde tam test yaptim ama negatif cikti su anda hala da adetim yok acaba yaptigim test dogrumudur hamile olma ruskim vat mi ne olur bana cevap yaszin

Tahlil.com Cevabı : Vajina içerisine boşalma olmadığı sürece hamilelik ihtimali çok düşük.