Kıyafet varken sürtünme oldu. Hamilelik var mı?

Hocam kız ardaşımla kıyafet varken sürtünme oldu kıyafetlerimizi çıkarmadık ama arkadaşım 28 günde bir adet oluyordu adeti 2 gün geçikti hamile ihtimali varmı pen*sime elleyip vajinasına ellersem hamilelik ihtimali varmı

Tahlil.com Cevabı :

Belirttiğiniz şekilde kıyafetler varken birliktelikte hamilelik ihtimali mümkün değildir. Elinizde sperm hücreleri ve meni olmadığı sürece önce cinsel organınıza elleyip sonra kız arkadaşınızın cinsel organına ellemenizde de hamilelik yöninden bir risk yoktur. 2 günlük adet gecikmesi uzun bir süre değildir. Muhtemelen bir kaç güne kadar arkadaşınız adet görecektir görüşündeyiz. Kız arkadaşınız stresli bir dönemdeyse o da adetinde gecikme yapabilir. Sonuç olarak hamilelik riskii bulunmuyor yazdıklarınıza göre.