Ters ilişki sonrası karın ağrısı

Arkadaşımla ters ilişki yaşadık karın agrisi başladı hemen ardından içine boşalma olmadi neden ağrır karni

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar.Ters ilişki kadınlar için ağrılı bir ilişkiidir.Bunun nedeni ise an*l kanalın dar olması ve temel olarak cinsel ilişkiye uygun olmamasıdır. Erkeğin cinsel organı bu ilişki sırasında ağrı yaratabilir ve bu da karın bölgesine yansıyabilir.

Bu sebeple ilişki önces gerekirse kayganlaştırıcı ürünler kullanılması ve ilişki sırasında sert hareketlerden kaçınılması gerekir.