Kız arkadaşım bakire olduğu için sürtünme yolu ile ilişkiye girdik boşalma esnasında kendimi çektim dışarı boşaldım?

Kız arkadaşım bakire olduğu için sürtünme yolu ile ilişkiye girdik boşalma esnasında kendimi çektim dışarı boşaldım ama kız arkadaşımın adet dönemi gecikti 1 nisanda edet olmuş 6 nisanda sona ermiş biz 17 nisanda beraber olduk 21 nisanda hasta olması gerekiyomuş ama hala hasta olmadı gebelik varmıdr

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimal gebelik testi yapın.