Kiz arkadasimin adetleri her ayin 6 7 si gibi 15 ekimde supheli surtunme ile iliski yasadik kasimda adet gecikmesi oldu idrar testi yaptik negatif doktora gittik ultrasonla bakti gebelik yok dedi

Kiz arkadasimin adetleri her ayin 6 7 si gibi 15 ekimde supheli surtunme ile iliski yasadik kasimda adet gecikmesi oldu idrar testi yaptik negatif doktora gittik ultrasonla bakti gebelik yok dedi ayin 18 kasimda adet olmaya basladi sonrasinda 3 4 idrar testi yaptik negatif 22 aralikta adet oldu yine tekrar yaptik negatif. Bu kanamalar atilim kanamasi degildir demi idrar testine guvenebilirmiyiz

Tahlil.com Cevabı : Kız arkadaşınızın hamile olması ve/veya kanamasının hamileliğe bağlı atılım kanaması olması mümkün değil verdiğiniz bilgilere göre.
İlişki sonrası zaten 2 kere düzenli olarak adet görmüş.Üstelik testleri de negatif.Buna rağmen gerek olmadığı halde bir de gebelik yönünden ultrason muayenesi olmuş onda da gebelik çıkmamış.
Sonum olarak hamilelik kesinlikle yok.İçiniz rahat olsunç