Kız arkadaşımla 9 temmuzda sürtünerek ilişki yaşadık zevk suyum geldi. Daha sonra 5 saat geçmeden ella ertesi gün hapını kullandı. Hala adet olmadi. Son regl t

Kız arkadaşımla 9 temmuzda sürtünerek ilişki yaşadık zevk suyum geldi. Daha sonra 5 saat geçmeden ella ertesi gün hapını kullandı. Hala adet olmadi. Son regl tarihi 22 haziran. 17 ağustosta kan tahlili yapıldı >2 negatif çıktı idrar testide tek çizgi. Bu durumda bir gebelik varmıdır olsaydı kan testindede idrar testindede çıkarmıydı?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik olsaydı hem kanda hemde idrarda çıkardı. Şu aşamada hamilelik yoktur.Ancak adet geçıkmesi için kız arkadaşınızın kadın doğum doktoruna görünmesi gerekir.