Nişanlımla ilişki yaşadık lakin evlenmeyi sürekli uzattığı için spermleriyle bacağıma boşaldı bende aldım sürdüm inat mı yaptım bilmiyorum şuan pişmanım zaten s

Nişanlımla ilişki yaşadık lakin evlenmeyi sürekli uzattığı için spermleriyle bacağıma boşaldı bende aldım sürdüm inat mı yaptım bilmiyorum şuan pişmanım zaten sürekli korunmasız ilişki yaşıyoruz tamda yumurtlama dönemimmiş adetime daha 10 gün var hamile kalma olasılığım yoktur değil mi ?

Tahlil.com Cevabı : Tam birleşme olmadan hamilelik  söz konusu olmaz.