Korunmasiz iliskimden 12 gun gecti yimurtalam gunumdende 6 gun hamile kalmak istiyorum kan tahlili yaptirsam cikarmi en erken ne zman ogrenebilirim?

Korunmasiz iliskimden 12 gun gecti yimurtalam gunumdende 6 gun hamile kalmak istiyorum kan tahlili yaptirsam cikarmi en erken ne zman ogrenebilirim? adet olmama henuz 9 gun var lutfen cvp bekliyorum tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanınızın en az bir hafta geçmesi gerekir.