3 ay önce sürtünmeyle ilişki yaşadık bıgün doktora gittim ultrasonda bi şey göremedi bi şey de incelme var dedi kan testi yaptırdı yarın sonuç alıcam hamilelik

3 ay önce sürtünmeyle ilişki yaşadık bıgün doktora gittim ultrasonda bi şey göremedi bi şey de incelme var dedi kan testi yaptırdı yarın sonuç alıcam hamilelik ihtimali var mıdır hamile olsaydı görüşür müydü ultrasonda

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme ile yaşana ilişkilerde hamilelik olasılığı yoktur. Eğer hamile olsaydınız bilirdi.