Dün erkek arkadaşımla havuzdan sonra sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.

  Dün erkek arkadaşımla havuzdan sonra sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Bende bikini altı vardı onda birşey yoktu . Sadece ayakta birkaç git gel oldu. Daha sonra ben elimi oraya götürdüm bende ıslaklık vardı ama bikinimde ıslak olduğu için bilemedim. Daha sonra suyun altında aynı şekilde birleşme oldu bende yine bikini vardı. Kendisi boşalmadı hiçbir şekilde eminim. Kendisinede sordum zevk suyundan şüphelendim gelmedi hiçbirşey dedi. Şimdi strese girdim pişman oldum açıkçası. Ella adlı ilacı almak istiyorum her ihtimale karşı ama dediğim gibi boşalma olmadı bende zevk suyu vardı ama değdiğini sanmıyorum bikini altım vardı. Yinede Şüphelendim sizce ihtimal var mıdır. Ella isimli ilacı alıp beklesem adetimi zararı olur mu şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Tam birleşme olmadan hamilelikten söz edilemez. Yani sürtünme yoluyla yaşana ilişkilerde hamilelik olmaz.

z************ :

Meb ben 22 yaşındayım nisanlimla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik bir
Kaç kez adete oluyorum bundan 2 hafta önce adet oldum ve 1hafta önce yine sürtünme yoluyla birlikte olduk ama nisanlim kesinlikle vijana boşalması ve benim kaç gündür sadece mide bulantim var yardımcı okursanız sevinirim

Cevap:

Genç çiftlerimizin sıklıkla başvurduğu bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür Hamilelik ihtimali ise tek ve son derece düşük  bir olasılığa bağlıdır. O da ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumudur.
Bu tür bir olay gerçekleştiğinde gebelik olasılığından söz edebiliriz.
Yaşadığınız beraberlik sonrası bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.
 Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.