Kız arkadaşımla bir ay önce sürtünme yolula ilişkie girdik beni üzerimde bir şey yoktu ?

kız arkadaşımla bir ay önce sürtünme yolula ilişkie girdik beni üzerimde bir şey yoktu kız arkadaşımın üzerinde eşofman ve iç çamaşırı vardı ben eşofmanı üzerine boşaldım ama iç çamaşırına gelip gelmediğinden emin değiliz geldiyse hamilelik riski var mıdır. bu konuda endişeliiz.şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik ihtimali yok